Par mums

Kompānijas filozofija atbilst pasaules modernajām tendencēm sintētisko produktu nomaiņai ar augstvērtīgiem bioloģiski aktīviem dabas produktiem, kas iegūti no atjaunojamām augu valsts izejvielām pielietojot videi draudzīgas bezatlieku tehnoloģijas.

0

1

2

Ir pierādīts, ka augi satur visus cilvēka izdzīvošanai un veselības nodrošināšanai nepieciešamās vielas. Visbagātākās ar cilvēkam nepieciešamajiem savienojumiem ir ģenētiski vecākās koku sugas, pie kurām mūsu klimatiskajā joslā pieder skujkoki – priede, egle, baltegle, kadiķis. Pie šādām vecām sugām pieder arī plaši pazīstamais ginka koks. Mūžzaļās koku skujas ir uzskatāmas par lētu, ekoloģiski tīru un augstvērtīgu izejvielu avotu medicīnas, kosmētikas, lopkopības, augu aizsardzības nozarēs.

AS “Biolat” piedāvā gan polāros, gan nepolāros šķīdinātājos šķīstošas ekstraktvielas, kā arī ar mūsdienu tehnoloģijām no ekstraktiem izdalītas tīrvielas pārtikas, farmācijas, lauksaimniecības u.c. nozarēm, kā arī gatavus patēriņa produktus (sk. sadaļu “Produkti”).

Rūpējoties par savu produktu nemainīgu kvalitāti, nepārtraukti nodrošinātu to atbilstību klientu vēlmēm un prasībām, kā arī veiksmīgi konkurētu tirgū, AS “BIOLAT” ir ieviesis kvalitātes vadības sistēmu, ko apliecina 2020. gadā piešķirtais ISO 9001:2015 sertifikāts.

LR Pārtikas un veterinārais dienests kompānijai ir izsniedzis “Pārtikas uzņēmuma atzīšanas apliecību” un piešķīris atzīšanas numuru A 026132. Produktu ražošanā ir ieviesta HACCP (Hazardz Analysis and Critical Control Points jeb Bīstamību analīze un kritiskie kontroles punkti) sistēma.

sertifikats_lv