Ražošana

Sabiedrības pamatdarbība ir augu izcelsmes materiālu (galvenokārt, skuju koku zaļās masas) pārstrāde – bioloģiski aktīvo vielu izdalīšana un to iestrāde augstvērtīgos produktos, kas paredzēti veselības nostiprināšanai, uztura bagātināšanai, kosmētikai un kultūraugu aizsardzībai.

Gan izdalītās izejvielas, gan gatavos produktus Sabiedrība realizē kā Latvijas, tā arī citu valstu tirgos. Nepārtraukti Sabiedrība strādā pie pārstrādes procesā izdalīto bioloģiski aktīvo vielu zinātniskās izpētes, jaunu unikālu produktu izstrādes, esošās dabas aktīvo vielu ieguves pārstrādes tehnoloģijas optimizēšanas, kā arī virzās uz jaunas, modernākas un efektīvākas tehnoloģijas ieviešanu.

razosana_lat

Novērtējot jaunākās tirgus tendences un iespējas 2015.gada pavasarī tiek pieņemts lēmums uzsākt arī smiltsērkšķu dzinumu un dažādu ogu pārstrādi. Tika noslēgti abpusēji izdevīgi sadarbības līgumi ar vairākiem ogu audzētājiem un pārstrādātājiem par daudzpusīgu sadarbību dažādu jaunu un inovatīvu produktu izstrādē. Šobrīd jau izstrādātas eksperimentālas produktu partijas un meklēti labākie risinājumi ogu pārstrādē.

0

1

2